0

Jak objednat a zakoupit zájezd

Jak objednat a zakoupit zájezd

Na webových stránkách http://www.cestovka29.cz si vyberete zájezd dle Vašich požadavků a vyplníte nezávaznou objednávku. S cenovou kalkulací s nemusíte zatěžovat, naši zaměstnanci ji za Vás doplní. 

Po odeslání objednávky Vám přijde potvrzení na e-mail. Postupně Vás prostřednictvím e-mailu budeme informovat o stavu Vaši objednávky, tedy o tom, zda se Vám prodejce věnuje. V nejbližší možné chvíli se s Vámi spojíme telefonicky. 

Po Vašem potvrzení vybraného zájezdu Vám prodejce zašle na e-mail návrh smlouvy o zájezdu, pojištění proti úpadku patřičné cestovní kanceláře, všeobecné obchodní podmínky a popřípadě informace ke sjednanému cestovnímu pojištění, to vše spolu s postupem potvrzení zájezdu.

Cestovní smlouvu si vytisknete, podepíšete a zašlete zpět na e-mail prodejce nebo na info@cestovka29.cz

Výše stanovené platby naleznete na cestovní smlouvě a v průvodním e-mailu od Vašeho prodejce. Prosím věnujte zvýšenou pozornost při zadávání variabilního symbolu. K potvrzení zájezdu prodejci dodáte doklad o platbě z internetového bankovnictví, doklad vystavený bankou nebo jen informaci, aby si prodejce platbu dohledal.

Odbavení Vám zašleme sedm dní před nástupem na dovolenou, nebo v nejkratší možné době, pokud zájezd samotný zakupujete v kratší době, něž sedm dní před nástupem na dovolenou.

Naše bankovní účty jsou vedené pod společností CESTOVKA29.cz, při platbě si můžete ověřit majitele účtu. Nabízíme možnost platbu vy prospěch Komerční banky, České spořitelny, Československé obchodní banky, GE Money Bank a Raiffeisen Bank.