0

Zimní radovánky a lyžování

Aktuality
Utečte z tropického léta na zasněžené svahy hor

Utečte z tropického léta na zasněžené svahy hor

13.8.2015

Našim cílem je uspokojit klienty, tak se usaďte, nemyslete na tropické dny a na to, že léto je v plném proudu a věřte, že bude ještě teplo. Jak Vám pomoci se schladit? Tak pro Vás, vyznavače zimních sportů a milovníky krásné zimní přírody máme uskutečnitelný sen. Zajisté se vidíte na svahu, jak brouzdáte ledovce a hory z některých lokalit v Rakousku, Itálii, Švýcarsku, Francii nebo Slovensku. Pro všechny vášnivé vyznavače zimních sportů a radovánek máme už od našich cestovních kanceláří nabídky, které Vás jistě ochladí a mile překvapí. Uznáváme, že právě v tomto období máte za sebou strávenou letní dovolenou, tak právě nyní je ta správná chvíle si rezervovat zimní, příjemně strávit vánoční svátky nebo si užít silvestrovské oslavy.  Připravili jsme pro vás spoustu nabídek, výhodných akcí, které je třeba využít. Nyní probíhají akce jako například: rezervace za 100,- Kč na osobu, za 500,- Kč, děti zdarma u vybraných zájezdu a first minute slevy a poté, máte dostatečný časový prostor k uhrazení doplatku před nástupem zimní dovolené. Velice rádi vám poskytneme potřebné informace. Naši odborníci na zimní dovolené jsou již zchlazeni a připraveni zodpovědět a poradit se vším, co vás bude zajímat.   

   V Rakousku naleznete nejen skvělou gastronomii s mnoha tradičními regionálními produkty, ale především hustou síť sjezdovek od těch nejobtížnějších po méně náročné, upravené běžecké tratě, přírodní prašan od konce podzimu ve většině středisek na 1 000 m n. m., ve výšce nad3 000m n. m. si můžete zalyžovat na ledovcích. Střediska vám nabízejí moderní vleky a lanovky. Naleznete zde možnost odpočívat ve špičkově vybavených wellness zónách.

   S námi můžete prožít zimní dovolenou také v Itálii, která vám nabídne 3 300 km sjezdovek všech stupňů obtížností a nekonečně dlouhé běžecké trasy. Nádherné panoramatické pohledy zasněžených italských kopců nazve nejeden z vás, že se ocitl v lyžařském ráji. Kvalita lyžařské nabídky spolu s přírodními krásami Dolomit a azurově modrou oblohou vás budou svádět k zimním radovánkám. Po všech těchto zážitcích jistě oceníte skvělou italskou kuchyni.

   Pokud je vám již těsno v Itálii nebo v Rakousku, máme pro vás Švýcarsko. V útulných chatkách se můžete nechat rozmazlovat u skleničky dobrého vína, pochutnat si na skvělém sýru nebo čokoládě. Jistě se shodneme, že Švýcarsko ovládlo svět těmito dvěma pochutinami. Přijeli jste, ale lyžovat. Můžete brázdit sjezdovky pro nejnáročnější lyžaře a užívat si nádherných panoramatických výhledů. Švýcarsko je proslulé svými vyhlídkovými soupravami, termálními lázněmi a speciálními nabídkami pro rodiny s dětmi.

   Francie nabízí rozsáhlé, vzájemně propojené lyžařské oblasti. Velkokapacitní kabiny slouží k propojení ski areálu. Sjezdovky jsou přizpůsobeny požadavkům všech návštěvníků, ať se jedná o pokročilé lyžaře nebo úplné začátečníky. Na své si přijdou i snowboardisté, pro které je v každém středisku, alespoň jeden snowpark s halfpine, quarterpipe a raily. Většinou nechybí ani boardercrossový areál nebo černá sjezdovka s boulemi. Denně správci těchto areálů upravují překážky. V okolí sjezdovek byly postaveny ubytovací kapacity. Tak máte možnost nazout lyže již před dveřmi rezidence. Francie vám nabídne výtečnou kuchyni a skvělá vína, velký výběr sýrů, savojské speciality, croissanty nebo čokoládové fondue. V době svého odpočinku si můžete na těchto dobrotách pochutnávat a při tom se kochat krásami horských panoramat francouzských alp.

   Ski areály na Slovensku nabízejí kilometry upravených sjezdovek, jejichž obtížnost stoupá s nadmořskou výškou. Nejvyšším vrcholem jeGerlachovský štít (2 654 m n. m.). Pokud je počasí nepříznivé, sjezdovky se uměle zasněžují. Ve vysokých Tatrách se lyžuje od prosince až do začátku května. Naleznete zde skvělé zázemí. Lyžařské areály disponují bary, restauracemi lyžařskými školami a trakcemi jako například: noční lyžování, sáňkování, skifox nebo snowscoot. Ubytování v hotelech doplňuje skvělá kuchyně s tradičními slovenskými pokrmy. Okolo Štrbského plesanebo Tatranského jezera můžete využít pěších zimních tras, zajít do center městeček s obchůdky, bary, restauracemi a kaváren. Velkým lákadlem je zábavní aquapark na Slovensku i v Polsku, který je vzdálen od zimního střediska Jasná přibližně 15 km. Zde se vy i vaše ratolesti máte možnost vydovádět v bazénech, na tobogánech, skluzavkách nebo navštívit wellness.