0

Yucatán, Belize, Guatemala

Yucatán, Belize, Guatemala, Guatemala, 7.11.2017, Snídaně

Yucatán, Belize, Guatemala

Yucatán, Belize, Guatemala
Termín:
7.11. – 18.11.2017
Změnit termín
Délka:12 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:113748785
59 826 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Yucatán, Belize, Guatemala all inclusive
Během pár dní navštívíte tři země, které spojuje kultura Mayů. Poloostrov Yucatán, který je domovem novodobého divu světa, fantasická pyramida v Tulumu a relax na mayské riviéře all inclusive. Odpočatí se potom vydáte do Belize, které se výrazně liší od ostatních zemí Střední Ameriky. Dozvíte se také proč. Hustá zelená džungle na nás čeká v guatemalském Flores. Tam v zapomenuté džungli, kde kraluje jaguár se skrývají bohem zapomenuté pyramidy Tikal. Mnozí tvrdí, že je to nejkrásnější, co po mayské civilizaci zůstalo. Posoudíte sami. Zájezd je určen pro klienty, kteří preferují ubytování na jednom místě a relax, před plnohodnotným poznáváním. Koncepce zájezdu je vhodná i pro rodiny.
Program
 • 1.den - Odlet a přílet do jednoho z nejznámějších turistických center světa. Vítejte v Cancúnu a na poloostrově Yucatán. Transfer do 4 all inclusive resortu na Playa del Carmen. Hotel, který používáme, je z naší all inclusive hotelové banky (Occidental Allegro, Xcarcet nebo Playcar).
 • 2.den - Aklimatizace teplem, bílým pískem a tyrkysovým mořem, odpočinek na plážích Karibského moře.
 • 3.den - Aklimatizace teplem, bílým pískem a tyrkysovým mořem, odpočinek na plážích Karibského moře.
 • 4.den - Celodenní výlet do Chichén Itzá. Jeden z divů světa - Kukulkánova pyramida a její dokonalé matematicko-astronomické vlastnosti. Řekneme si o ní všechno. Kulatá observatoř Caracol z poloviny prvního tisíciletí. Tradiční folklórní tance s tácky na hlavě.
 • 5.den - Relax na sluncem zalité pláži.
 • 6.den - Výlet do města TULUM, jediné pyramidy na břehu moře a podzemních jeskyní - cenotes. Věděli jste, že cenotes jsou výsledkem dopadu meteoritu, který vyhubil dinosaury?
 • 7.den - Relax na sluncem zalité pláži.
 • 8.den - Čeká nás Belize - nejoriginálnější a nejbarevnější země amerického kontinentu. Po cestě zastávka v mexickém Felipe Carillo Puerto. Víte, jak se v Mexiku prodává syrové maso? Jaké druhy ovoce, zeleniny a chilli nabízejí domácí? Dozvíte se. Ochutnáme skvělé čerstvé chilli habanero v polévce na místním trhu. Kdo se přidá? BELIZE CITY - největší město země. Proč jsme tady a kde jsou turisté? Průvodce vám přiblíží svébytný místní život. Věděli jste, že místní pivo patří k nejlepším v Americe?
 • 9.den - Opouštíme Belize City a jedeme do hlavního města - Belmopanu, nejmenšího hlavního města na světě. Víte, jak vypadá nejkurióznější budova parlamentu? Pokračujeme do předkolumbovského města XUNANTUNICH. Z vrcholu hory bájného mayského města uvidíme Belize i Guatemalu. Přecházíme do Guatemaly. Jsme na kouzelném koloniálním ostrově FLORES.
 • 10.den - TIKAL. V Mayské říši už nic monumentálnějšího nenajdeme. Největší pyramidy dosahují až 70 metrů, minimum turistů a stovky kilometrů národního parku Tikal. Značka Pozor, jaguár! Vítejte v srdci středoamerického pralesa, džungle EL PETÉN. Odpoledne možnost plavby na člunu na jezeře Petén Itzá. Vychutnáme si dosyta místní skvělou kuchyni.
 • 11.den - Opouštíme Guatemalu a z letiště v džungli odlétáme domů.
  Cena zahrnuje
  • mezinárodní letenku do Cancunu a zpět z Floresu, letištní poplatky, SEN průvodce během poznávacího programu, přepravu klimatizovaným autobusem během celého zájezdu na exkluzivní bázi, 7 x ubytování v 4 hotelu dvoulůžkových pokojích, 7 x all inclusive, 3 x ubytování v 3 hotelu ve dvoulůžkových pokojích, program dle popisuvšechny letištní transfery v Mexiku a Guatemale, všechny silniční poplatky a místní daně, pojištění proti insolventnosti
   Cena nezahrnuje
   • stravu kromě uvedené, vstupné do památek a atrakcí, fakultativní výlety, spropitné, osobní výdaje
    Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář S.E.N.,s.r.o., IČ 48534293.
    Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

    GPS souřadnice nejsou dostupné.

    Žádné recenze pro tento hotel.

    CK